Hurtowe kupowanie prezentów

Niespełna tydzień pozostał do Świąt, a tymczasem wielu z nas nie ma jeszcze kupionych większości prezentów. Tak to już niestety jest, że kiedy musimy żyć coraz szybciej to coraz mniej czasu pozostaje dla nas. Choć kupowanie podarków dla bliskich powinno być raczej okazją do radowania się tym, że możemy zrobić coś dla innych, to jednak coraz częściej traktujemy to jako bolesny obowiązek i ciężką pracę, w dodatku wykonywaną po powrocie z „prawdziwej pracy” gdzie spędzamy większą część dnia. Najczęściej po prostu nie chce nam się już tego robić bo wolelibyśmy uwalić się na łóżku i spać do Wigilii, a tu trzeba jeszcze wykonać ciężką pracę umysłową – bo trzeba wymyślić co komu kupić, a dodatkowo jeszcze fizyczną – bo trzeba biegać po niezliczonej ilości sklepów, przedzierając się między tłumami ludzi i jeszcze zatargać te zakupy do domu.

art dekoracyjne hurtCzy nie wolelibyście zrobić takie zakupy hurtowo? Pojechać w jedno miejsce gdzie jest bardzo duży wybór rzeczy nadających się na prezenty, z których można wybrać wiele rzeczy jakie nie będą się powtarzać, tak żeby za jednym zamachem mieć prezenty dla mamy, babci, ciotki, siostry, kuzynki, przyjaciółki i szwagierki? To by było idealne rozwiązanie, prawda? Dlaczego zatem nie wsiąść w auto i nie pojechać do hurtowni dekoracyjnej, gdzie znajdują się art dekoracyjne w ogromnym wyborze i tam w jedno popołudnie kupić lwią część prezentów? Korzyść dodatkowa – mamy ceny hurtowe. Czy wiecie jak duży narzut mają na tych art dekoracyjnych sklepy w galeriach handlowych? To się aż w głowie nie mieści…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.